SON DAKİKA

Tutak Belediye Başkanı Fırat Öztürk, muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi

Tutak Belediye Başkanı Fırat Öztürk, muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi 27 Haziran, 2014 10:15 Güncelleme: 27 Haziran, 2014 10:15 Tutak Belediye Başkanı Fırat Öztürk, muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi

Tutak Belediye Başkanı Fırat Öztürk, muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi


Tutak Yatılı Bölge Okulu yemekhanesi ve bahçesinde gerçekleştirilen düğün için 3 bin kişilik alan hazırlandı. Davetlilere 2.5 ton et ve yarım ton pilav ikram edildi.


Patnos'un ileri gelen ailelerinden memani aşiret liderlerinden Ali İhsan Çelik'in torunu Zehra Çelik ile Sipkan aşiret lideri Tutak Eski Belediye Başkanı merhum Kemal Öztürk'ün oğlu Tutak Belediye Başkanı Fırat Öztürk dün yaklaşık 3 bin kişinin katılımı ile hayatlarını birleştirdi.


Nikah törenine, Ağrı Belediye Eş Başkanları Sırrı Sakık, Mukaddes Kubilay, Iğdır Belediye Eş Başkanları Av. Murat Yikit, Av. Şaziye Önder, Doğubayazıt Belediye Başkanı Av. Rohat Özbay, Karayazı Belediye Başkanı Av.Memet Sait Karabakan gibi isimlerin, ilin ve bölgenin önde gelen kanaat önderleri, sivil toplum kuruluş başkanları, hukukçuları ve esnaflarının katıldığı düğün töreni yoğun ilgi gördü.


Nikahları yapılan Öztürk çifti alandaki bütün masaları gezerek ilçe içinden ve dışından gelen davetliler ile sohbet etti.


 

 

 

 

 

Yorum Ekle