SON DAKİKA

Katy Perry ödül törenine plaj terliğiyle geldi

Los Angeles'da düzenlenen LA Moda Ödül törenine ünlü şarkıcı Katy Perry plaj terliğiyle geldi. 24 Ocak, 2015 12:22 Güncelleme: 24 Ocak, 2015 12:22 Katy Perry ödül törenine plaj terliğiyle geldi

Pop müziğin prensesleri, dün akşam gerçekleşen LA Moda Ödülleri töreninde bir araya geldi. Modanın en iyilerinin ödüllendirildiği geceye katılan konuklar arasında nadiren bir araya gelebilen Katy Perry,Rihanna ve Miley Cyrus vardı.

ÜNLÜ İSİMLERE YOĞUN İLGİ

Giyim tarzları, müzikleri ve özel hayatlarıyla magazin basının gündeminden düşmeyen üç isim, töreni ön sıradan birlikte izledi. Basın mensupların yoğun ilgi gösterdiği üç isim, tercih ettikleri kıyafetlerle bir kez daha adlarından söz ettirmeyi başardı.

PERRY ŞIPIDIK TERLİK GİYDİ

Miley Cyrus, yarım kollu beyaz pullu bir tişörtün altına giydiği topuklu ayakkabılarıyla ödül törenini ağırlığını yakalamaya çalışırken Katy Perry pembe abiye elbisesini birçoğumuzun şıpıdık terlik diye adlandırdığı plaj terliğiyle tamamladı.

EN İYİ TASARIMCI SCOTT OLDU

Gecede "En İyi Kadın Kıyafetleri Tasarımcısı" ödülüne layık görülen Jeremy Scott, yaldızlı pantolonuyla dikkat çekti. Scott'ın hemen yanında oturan Rihanna ise Scott'ın pantolonuyla benzer renkteki kürklü ceketten bozma bir elbiseyle katıldı. Yan yana oturan Rihanna ve Scott bir takımı paylaşmış gibi görünüyordu.

 

Yorum Ekle