Doğubayazıt  Halkın Sesi - Güncel Doğubayazıt Haberleri

Samsun Yolcusu Kalmasın

Yaz Kampı için Samsun’un yolunu tutan Erzurumlu curlingçiler, Karadeniz sahillerinde güç ve kondisyon depolayacak.

Yaz Kampı için Samsun’un yolunu tutan Erzurumlu curlingçiler, Karadeniz sahillerinde güç ve kondisyon depolayacak.     Erzurumlu curlingçiler, yaz kampı için Samsun’a gitti. Antrenörler Ahmet Çelik, Sadık Topaloğlu ve Zeynep Özmen nezaretinde Samsun’a giden Curlingçilerin kafile başkanlığını Erdal Karahan yapacak.
20 bayan, 20 erkek curlingçi olmak üzere toplam 40 sporcu ile Samsun’da 8 günlük yaz kondisyon kampı yapacak olan curlingçileri, Türkiye Curling Federasyonu Başkan Vekili Ahmet Çelebi ile Erzurum il temsilcisi Resul Çelebi uğurladı.
Curling İl Temsilcisi Resul Çelebi, “Önümüzdeki kış sezonunda gerek liglerde gerekse uluslararası müsabakalarda ilimizin sporcularını yoğun bir maç trafiği bekliyor. Curling Federasyonumuz programları doğrultusunda 40 kişiden oluşan sporcu grubunu Samsun’a yolcu ettik, bu sporcular antrenörlerimiz Ahmet Çelik, Sadık Topaloğlu ve Zeynep Özmen nezaretirde Samsun’da 8 günlük bir yaz kampı gerçekleştirecek. Bu kampı organize eden Federasyon başkanımız Kenan Şebin ile yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz” dedi.
Karayolu ile Samsun’a uğurlanan sporcularda yaz kampını en iyi şekilde değerlendirerek, kente döneceklerini söylediler.

12 Temmuz 2018 Perşembe 08:44

http://www.dogubayazithalkinsesi.com/haber/49093/samsun-yolcusu-kalmasin.html