Son Dakika
Doğubayazıt'ta bayanlara özel ücretsiz KPSS kursu Köylere Hizmet Götürme Birliği Kasım Ayı Olağan Toplantısı KORKUNÇ OLAY! I. Uluslararası Iğdır Geleneksel Türk Sanatları Çalıştayı Düzenlenecek Başkan Akkuş Avukatlık Bürosunun Açılışına Katıldı Hem ‘sarı kızı’ sevdiler, hem de Doğubayazıt'a hayran kaldılar Ağrı’da ara tatilde müzik ziyafeti Sevgilisi tarafından öldürülen Melisa Kalem'in cenazesini kimse almadı Kaya Kartalı tedavi altına alındı Kan donduran olay…11 yaşındaki çocuğa istismar
Doğubayazıt  Halkın Sesi - Güncel Doğubayazıt Haberleri
 
 
 
Aras EDAŞ Doğubayazıt'ta muhtarları dinledi
 

Aras EDAŞ Doğubayazıt'ta muhtarları dinledi

Aras EDAŞ Doğubayazıt İlçe Müdürlüğü, muhtarlar ile bir araya geldi.

16 Ekim 2019 Çarşamba 17:58
Yazdır
Aras EDAŞ Doğubayazıt'ta muhtarları dinledi

 

Aras EDAŞ Doğubayazıt İlçe Müdürlüğü, muhtarlar ile bir araya geldi. Muhtarların sorunlarının çözümüne yönelik düzenlenen toplantıda, muhtarların talep, öneri ve şikayetlerini dinleyen Aras EDAŞ Doğubayazıt İlçe Müdürü Harun Yıldırım, muhtar toplantılarını geleneksel hale getireceklerini söyledi.


Toplam 14 mahalle muhtarı ile görüşen Harun Yıldırım Doğubayazıt için yepyeni kararlar ve uygulamaları eyleme geçirdiklerini ifade etti. Muhtarlar ile ortak whatsapp grubu kurmak, Çözüm Merkezi üzerinden VİP muhtar hattı oluşturmak gibi interaktif hizmetleri de devreye aldıklarını söyleyen Harun Yıldırım, interaktif aksiyonlar sayesinde anlık bilgi akışı sağlanacağı için artık arızalara daha hızlı müdahale edeceklerini belirtti.


Doğubayazıt'ta son beş yılda yaklaşık 8 milyon liralık yatırım yaptıklarına vurgu yapan Harun Yıldırım, "Ağrı'da Doğubayazıt İlçesi'nin yatırımlardan en çok payı aldığına işaret etti. 1900 kilometre enerji nakil hattı yapımı ile daha kesintisiz enerji vereceklerini sözlerine ekleyen Yıldırım, 209 Dağıtım Merkezi binası ile de daha kaliteli hizmet vereceklerini açıkladı. Özellikle kış aylarında yaşanan kesintileri azaltmak için 1500 box ve direk tipi trafo postası değiştiklerini ifade eden Harun Yıldırım, Doğubayazıt'ta elektrik dağıtım hizmetleri yatırımları adına rekora imza attıklarını vurgulayarak, yapılan şebeke yatırımlarının dışında CBS ve SCADA gibi teknolojik yatırımlara ağırlık verilerek kesintisiz bir Doğubayazıt hedeflediklerini söyledi.


Bunun yanı sıra aydınlatma ve bilgi güncelleme çalışmaları hakkında da muhtarları bilgilendiren Yıldırım, "Henüz 2019 yılının bitmediğini ve bu yılın sonuna kadar Doğubayazıt'ta ki altyapı yatırımlarının devam edeceği gibi, önümüzdeki yıllarda da yatırımlarımız devam edecek" dedi.


Aras EDAŞ'ın kamu yararı gözetilerek hizmet veren bir kuruluş olduğunu hatırlatan Harun Yıldırım, muhtarların toplumda kanaat önderi sıfatı olduğunu ve kendilerinin de kamu yararına çalıştıkları için mahalle ve köy gibi yerleşimlerde en büyük çözüm ortaklarının muhtarlar olduğuna vurgu yaptı.


Harun Yıldırım, "Müşteri memnuniyeti misyonlu çalışan şirketimiz, halkımızın nabzını bilmek zorunda. Muhtarlar ile ortak hareket ederek halkımızın nabzına yönelik aksiyon almak, kamu hizmeti veren bizler için meziyet değil olağandır. Kanaat önderleri, bizim en büyük çözüm ortaklarımızdır" diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: Aras EDAŞ Doğubayazıt'ta muhtarları dinledi...doğubayazıt, haber, doğubayazıt haber, doğubayazıt haberleri, doğubayazıt halkın sesi doğubeyazıt, haber, doğubeyazıt haber, doğubeyazıt haberleri, doğubeyazıt halkın sesi Doğunun en büyük haber portalı, doğubayazıtın en büyük haber portalı
Bu haber toplam 1696 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
Doğubayazıt'ta bayanlara özel ücretsiz KPSS kursu
Köylere Hizmet Götürme Birliği Kasım Ayı Olağan Toplantısı
ZEKİ KARA (BİYOGRAFİ)
Turizm firmasından Çocuk Evlerindekilere özel kontenjan
Mehmet Geçit'i kaybedeli 11. yıl oldu
İZMİR'Lİ EV KADINLARINDAN DOĞUBAYAZIT MİNİKLERİNE SEVDİRİCİ DESTEK
Başkan Ergün İshak Paşa Sarayında
Doğubayazıt'ta “Peygamberimiz ve Aile” temalı konferans
Eşi ve kızına dehşeti yaşatmıştı... İşkenceci koca tutuklandı
DOĞUBAYAZIT XANÎ-DER'İN MEVLİD KANDİLİ MESAJI
Tendürek geçidinde kar yağışı etkili oldu
RIZA SORAK: ''Gelin Doğubayazıtspor'a sahip çıkın
DOĞUBAYAZIT’TA YILIN İLK KARI
Ağrı Dağı'na mevsimin ilk karı yağdı
Doğubayazıt Umut Kervanı yardımlarını sürdürüyor
DOĞUBAYAZIT’TA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLANDI
DOĞUBAYAZIT SPOR SİLİNDİR GİBİ EZDİ GEÇTİ!...
Mehmet Salih Akkuş, Doğubayazıt İlçesi İlçe Tarım Ve Orman Müdürlüğüne atandı.
İSHAKPAŞA SPORUN GALİBİYETİ
PES DOĞRUSU! VANDALLIĞIN BU TÜRLÜSÜNEDE TANIK OLDUK!...
 
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Doğunun En Büyük Haber Portalı, Doğubayazıt Haber, Doğubeyazıt Haber, Doğubayazıt Haberleri, Doğubeyazıt Haberleri, Doğubayazıt, Doğubeyazıt, Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur