Son Dakika
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI AĞRI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubayazıt Devlet Hastanesi Kantin ve Çay ocağı İşletme Hakkı Kiralama İşi İhale İlanı 1987-ISK-BET-347 ALBÜM NUMARALI ISI KANALININ BAKIM ONARIMI VE BUHAR HATTININ 1’İNCİ MKNZPTB ERBAŞ-ER PAVYONUNA BAĞLANMASI yapım işi Cesim GÖKÇE'den Sonra Kemal ATMACA'da AK Parti'den Ayrıldı Nuh'un Gemisi kalıntısı heyelan tehdidi altında BARIŞ AKADEMİSYENİ EYLEM ÇAMUROĞLU ÇIĞ, BERAAT ETTİ Soyunma kabininde genç kadını görüntüleyen müezzinden ‘şaka’ gibi savunma! DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİNİN AŞURE DAĞITIMI Genç polis intihar etti HACI MEHMET GÖZÜKARA YAŞAMA VEDA ETTİ Türkiye ve İran Heyetleri 90. Alt Güvenlik Komite Toplantısı İçin Bir Araya Geldi
Doğubayazıt  Halkın Sesi - Güncel Doğubayazıt Haberleri
 
 
 
EŞ BAŞKANLAR'DAN HALKA AÇIK  3 AYLIK İCRAAT BİLGİLENDİRMESİ
 

EŞ BAŞKANLAR'DAN HALKA AÇIK 3 AYLIK İCRAAT BİLGİLENDİRMESİ

EŞ BAŞKANLAR'DAN HALKA AÇIK 3 AYLIK İCRAAT BİLGİLENDİRMESİ

8 Temmuz 2019 Pazartesi 18:10
Yazdır

EŞ BAŞKANLAR'DAN HALKA AÇIK  3 AYLIK İCRAAT BİLGİLENDİRMESİ


Doğubayazıt Belediye eş başkanları Yıldız Acar ve Cesim Çakan meclis üyeleri ile birlikte İnegöl (Dr.İsmail Beşikçi) Caddesin'de halka açık yaptıkları belediye Meclis toplantısında son 3 aylık sürede belediye çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptılar.

Doğubayazıt Belediye eş başkanı Yıldız Acar'ın yaptığı açıklamada: Öncelik hedefimiz demokrasidir. Demokrasi nedir? Burada belediye kurumu açısından söylüyorum hiç kimsenin farkı kimliği, dili,dini,ırkı gözetmeksizin herkese eşit seviyede hizmet vereceğiz dedik ve bu şekilde yaklaşıyoruz.

Eğer biz böyle yaklaşırsak hizmet kendiliğinden gelecektir.Halkımızın beklentisi çok fazla ama birde şu açıdan bakmak gerekir bizim elimizde olmayan size vermemiz mümkün değil.Düşünün sizin yanınızda bir kalem yok ama benim yanımda kalem var, yanınızda yoksa eğer yanınızda olmayan bir şeyi siz başkasına veremezsiniz, işte tıkandığımız noktalardan biride budur.

Ekonomik olarak gerçekten belediye sıkıntıda ve elimizde bulunmayanın sizlerle paylaşamamanın üzüntüsü içerisindeyim,ama şuda bir gerçektir ki biz el ele verdiğimizde alanlarda olduğumuzda sürekli birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzda kararları sizinle beraber aldığımızda üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir şeyinde olmayacağını geçmiş 20 yıllık trafiğimizde ve günümüzde de görüyoruz dedi.

 

 

Anahtar Kelimeler: EŞ BAŞKANLAR'DAN HALKA AÇIK 3 AYLIK İCRAAT BİLGİLENDİRMESİ doğubayazıt, haber, doğubayazıt haber, doğubayazıt haberleri, doğubayazıt halkın sesi doğubeyazıt, haber, doğubeyazıt haber, doğubeyazıt haberleri, doğubeyazıt halkın sesi Doğunun en büyük haber portalı, doğubayazıtın en büyük haber portalı
Bu haber toplam 2218 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
Nuh'un Gemisi kalıntısı heyelan tehdidi altında
AVRUPA BİRLİĞİ BÜYÜK ELÇİ MÜSTAŞARLARININ BELEDİYEYE ZİYARET
GEZGİNLER NUH'UN GEMİSİ İZİNDE
Genel Müdür Bilgili'nden selden zarar gören Karabulak YBO'da inceleme
HOŞGELDİN BEBEK PROJESİ DEVAM EDİYOR
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Başladı
DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİ EŞ BAŞKANLARINDAN 2019/2020 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI MESAJI
Doğubayazıt’ta 2019-2020 eğitim, öğretim yılı başladı.Ama bu okul açılmadı
DOĞUBAYAZIT’TA OKUL ZİLİ ÇALDI!
Karabulak'ta sağanak; dere taştı, evleri su bastı
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul ve Kurum Müdürleri Toplantısı
BELEDİYEDEN ASFATLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
BELEDİYE SÖZÜNDE DURDU
POSTANEDE İZDİHAM
Bay Ağrı Milli Eğitim Müdürü!
AKSA DOĞALGAZ BOZAR, DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİ YAPAR
DOĞUBAYAZIT KAYMAKAMI ZAFER ENGİN'İN 3O AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
BELEDİYE KAPALI YOLLARI AÇIYOR
Ağrı Dağı'na tırmanan Vanlı dağcılar tipi ve fırtınaya yakalandı
İshak Paşa Sarayı misafirlerini ağırlıyor
 
Çok Okunanlar
hür
Yazarlar
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Doğunun En Büyük Haber Portalı, Doğubayazıt Haber, Doğubeyazıt Haber, Doğubayazıt Haberleri, Doğubeyazıt Haberleri, Doğubayazıt, Doğubeyazıt, Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur