Son Dakika
DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİ MUHTARLAR GÜNÜNDE MUHTARLARI UNUTMADI Çatak'ta Türkiye rafting şampiyonası heyecanı 3 yaşındaki Miray, karaciğer nakliyle hayata tutundu Ağrı Dağı ve Nuh'un Gemisi Sempozyumu son buldu Ağrı'ya 43 yeni doktor atanacak İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜN'DEN ANLAMLI BİR SOSYAL SORUMLULUK ETKİNLİĞİ DAHA Horasan'da intihar Bahçesaray usulü rafting DOĞUBAYAZIT EHMED-İ HANÎ KÜLTÜR DERNEĞİ BAŞKANIN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI AĞRI’DA GERİ DÖNÜŞÜM SERGİSİ
Doğubayazıt  Halkın Sesi - Güncel Doğubayazıt Haberleri
 
 
 
GELECEĞİN UMUDUYUM DURMUYORUM İYİLİĞE PEDAL ÇEVİRİYORUM
 

GELECEĞİN UMUDUYUM DURMUYORUM İYİLİĞE PEDAL ÇEVİRİYORUM

GELECEĞİN UMUDUYUM DURMUYORUM İYİLİĞE PEDAL ÇEVİRİYORUM

8 Temmuz 2019 Pazartesi 09:51
Yazdır

GELECEĞİN UMUDUYUM DURMUYORUM İYİLİĞE PEDAL ÇEVİRİYORUM


Doğubayazıt İlçe Müftülüğünün Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğününce ortaklaşa düzenlediği "Geleceğin Umuduyum Durmuyorum İyiliğe Pedal Çeviriyorum"Sloganıyla sağlıklı yaşam,zinde bir düşünce güne mutlu başlama amacıyla gençlerle pedal çevirdiler.

Bakanlığın ve Diyanet Başkanlığın arasaında ki protokol gereği ilçede ortaklaşa yaptıkları çalışmalara bir değerde güzel bir çalışmayla aileler, çocuklar ve bütün çalışanlarla anlamlı bir projeyi ilkini yaptılar.

İlçe Müftü Vekili Mehmet Dursu'nun açıklamasında:2 kurumun ortaklaşa düzenlediği çalışmada Gençler Ahmedi Hani Cami'sinden başlayıp,şehir merkezinden Ağrı Dağı eteğindeki jandarma noktasına kadar pedal çeviren gençlerimiz Doğubayazıt Gençlik Merkezimizde son buldu.2 kurumun ortaklaşa hazırlanan kahvaltı ikramıyla programımız devam etti.

Müftülüğümüz gençlik koordinatörü M.Emin İçten'nin gençlerle pedal çevirmesi ve onlara öncülük etmesi gençlerimizihem motive edip hemde bu organizasyonun ilk olduğunu,bu tür etkinlikleri daha da çoğaltılmasını belirtmesi gençlerimizi mutlu edip ,Kur'an-ı  Kerim eğitimlerinde daha başarılı olacağını mesajını verdi.

Gençlik merkezinde kahvaltı etkinliğinden sonra gençler sportif faaliyetler yaparak güzel zaman geçirdiler.

Günün sonunda Gençlik merkezi müdürü Sevgi Lordoğlu yaptığı açıklamada:İlçe Müftü Vekilimize ve Gençlik korrdinatörüne teşekkür edip gençlerimize mill ve manevi değerlerinesahip,geçmişinde ders alarak geleceğini inşaa edecek güzel gençliğe ihtiyacımız var dedi.

Bu kapsamda Gençlik merkezimiz ve Müftülük olarak bu çalışmalarda üzerimize düşen her sorumlulukta beraber hareket etmeye gayretimizi gösteriyoruz dedi.

 


Anahtar Kelimeler: GELECEĞİN UMUDUYUM DURMUYORUM İYİLİĞE PEDAL ÇEVİRİYORUM doğubayazıt, haber, doğubayazıt haber, doğubayazıt haberleri, doğubayazıt halkın sesi doğubeyazıt, haber, doğubeyazıt haber, doğubeyazıt haberleri, doğubeyazıt halkın sesi Doğunun en büyük haber portalı, doğubayazıtın en büyük haber portalı
Bu haber toplam 1666 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
SIRA PARKE DÖŞEMEDE...
NEDEN DOĞUBAYAZIT’I HAZMEDEMİYORSUNUZ?...
Aras EDAŞ Doğubayazıt'ta muhtarları dinledi
Küçük mucitler projelerini köyde sergiledi
Doğubayazıt'ta Elma Hasat Etkinliği Düzenlendi
Doğubayazıt’ta kurulan fabrika ile 35 ülkeye ihracat yapılıyor
Komadan çıkan Nisanur'a "yeniden hayata hoş geldin" pastası
YARDIM MELEĞİ DOĞUBAYAZIT'TA
AĞRI DAĞINDA YAMAÇ PARAŞÜTÜ
XANİLOG ŞERAFETTİN ERYILMAZ CADDESİ ASFATLANIYOR
DOĞUBAYAZIT'TA ACI BİR AİLE TABLOSU
GÜNÜN FOTOĞRAFI
DOĞUBAYAZIT'TA NESLİ TÜKENMEKTE OLAN BOZ BAYKUŞA VATANDAŞ SAHİP ÇIKTI
Ahmed-i Hani 3. Kültür, Sanat ve Turizm Festivali (2. Gün)
DOĞUBAYAZIT HDP İLÇE KONGRESİ
Ahmed-i Hani 3. Kültür, Sanat ve Turizm Festivali (1. Gün)
GÜZEL BİR GELİŞME!...
Doğubayazıt "Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" kampanyası
DOĞUBAYAZIT'IN KÜLTÜR VE SANAT ABİDESİ ASIRLIK ÇINAR İSMET ÖZTÜRK'ÜN ÖLÜMÜNÜN 13. YILI
BELEDİYE EŞ BAŞKANI MAHALLE MUHTARLARI İLE BULUŞTU
 
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Doğunun En Büyük Haber Portalı, Doğubayazıt Haber, Doğubeyazıt Haber, Doğubayazıt Haberleri, Doğubeyazıt Haberleri, Doğubayazıt, Doğubeyazıt, Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur