Son Dakika
Doğubayazıt Belediyesi tarafından başlatılan “Hoş Geldin Bebek” projesi MUŞ ANNESİ ÖLEN SIPAYI BİBERONLA BESLİYORLAR Rektör Karabulut, Türkiye'nin Fırsat Penceresi: "Türk Yükseköğretimi" toplantısına katıldı Vanlı dağcılar, bölgenin güzelliklerini tanıtmaya devam ediyor SAİT İLÇİ VEFAT ETTİ TUAM’da Caner Balığı Yetiştiriciliği İçin Ön Çalışmalara Başlandı Trabzon'da Kürt Bölgesel Bayrağı Takan Turistlere Linç Girişimi! GEVAŞTA TAZİYE YEMEĞİ OY BİRLİĞİYLE KALDIRILDI Ağrı Tekstil Fabrikası İş Başvuruları Başladı HELE ŞU KUŞUN YAPTIĞINA BAK!...
Doğubayazıt  Halkın Sesi - Güncel Doğubayazıt Haberleri
 
 
 
GELECEĞİN UMUDUYUM DURMUYORUM İYİLİĞE PEDAL ÇEVİRİYORUM
 

GELECEĞİN UMUDUYUM DURMUYORUM İYİLİĞE PEDAL ÇEVİRİYORUM

GELECEĞİN UMUDUYUM DURMUYORUM İYİLİĞE PEDAL ÇEVİRİYORUM

8 Temmuz 2019 Pazartesi 09:51
Yazdır

GELECEĞİN UMUDUYUM DURMUYORUM İYİLİĞE PEDAL ÇEVİRİYORUM


Doğubayazıt İlçe Müftülüğünün Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğününce ortaklaşa düzenlediği "Geleceğin Umuduyum Durmuyorum İyiliğe Pedal Çeviriyorum"Sloganıyla sağlıklı yaşam,zinde bir düşünce güne mutlu başlama amacıyla gençlerle pedal çevirdiler.

Bakanlığın ve Diyanet Başkanlığın arasaında ki protokol gereği ilçede ortaklaşa yaptıkları çalışmalara bir değerde güzel bir çalışmayla aileler, çocuklar ve bütün çalışanlarla anlamlı bir projeyi ilkini yaptılar.

İlçe Müftü Vekili Mehmet Dursu'nun açıklamasında:2 kurumun ortaklaşa düzenlediği çalışmada Gençler Ahmedi Hani Cami'sinden başlayıp,şehir merkezinden Ağrı Dağı eteğindeki jandarma noktasına kadar pedal çeviren gençlerimiz Doğubayazıt Gençlik Merkezimizde son buldu.2 kurumun ortaklaşa hazırlanan kahvaltı ikramıyla programımız devam etti.

Müftülüğümüz gençlik koordinatörü M.Emin İçten'nin gençlerle pedal çevirmesi ve onlara öncülük etmesi gençlerimizihem motive edip hemde bu organizasyonun ilk olduğunu,bu tür etkinlikleri daha da çoğaltılmasını belirtmesi gençlerimizi mutlu edip ,Kur'an-ı  Kerim eğitimlerinde daha başarılı olacağını mesajını verdi.

Gençlik merkezinde kahvaltı etkinliğinden sonra gençler sportif faaliyetler yaparak güzel zaman geçirdiler.

Günün sonunda Gençlik merkezi müdürü Sevgi Lordoğlu yaptığı açıklamada:İlçe Müftü Vekilimize ve Gençlik korrdinatörüne teşekkür edip gençlerimize mill ve manevi değerlerinesahip,geçmişinde ders alarak geleceğini inşaa edecek güzel gençliğe ihtiyacımız var dedi.

Bu kapsamda Gençlik merkezimiz ve Müftülük olarak bu çalışmalarda üzerimize düşen her sorumlulukta beraber hareket etmeye gayretimizi gösteriyoruz dedi.

 


Anahtar Kelimeler: GELECEĞİN UMUDUYUM DURMUYORUM İYİLİĞE PEDAL ÇEVİRİYORUM doğubayazıt, haber, doğubayazıt haber, doğubayazıt haberleri, doğubayazıt halkın sesi doğubeyazıt, haber, doğubeyazıt haber, doğubeyazıt haberleri, doğubeyazıt halkın sesi Doğunun en büyük haber portalı, doğubayazıtın en büyük haber portalı
Bu haber toplam 1290 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
Doğubayazıt Belediyesi tarafından başlatılan “Hoş Geldin Bebek” projesi
HELE ŞU KUŞUN YAPTIĞINA BAK!...
Araştırmacı Yazar Mehmet Yardımcı Ata Yurdunda
TARİHİ İSHAK PAŞA SARAYIN'DA RESİM SERGİSİ
DOĞUBAYAZIT OTOBÜSÜ SİVAS'TA KAZA YAPTI
Araştırmacı Yazar Nihat Gültekin'den Gazetemize Anlamlı Ziyaret
Ağrı Barosu Doğubayazıt'ta "Vergi Hukuku Uygulamalı"Konulu Seminer Düzenledi
Doğubayazıt belediyesi AVM yönetimiyle bir araya geldi
TÜBA çalıştay ve paneli sona erdi
AĞRI’YA VARDA,DOĞUBAYAZIT’A NEDEN YOK!...
EŞ BAŞKANLAR'DAN HALKA AÇIK 3 AYLIK İCRAAT BİLGİLENDİRMESİ
DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİN'DEN ŞEFFAFLIK ÖRNEĞİ
İçişleri Bakanı Soylu Ağrı'da
BAYAZIT KURUYEMİŞ AÇILDI
İshak Paşa Sarayı'nda "Geleneksel Kitap Sanatları Sergisi"
DİYADİN EŞ BAŞKANIN'DAN ANLAMLI ZİYARET
DOĞUBAYAZIT PTT'SİNDE KUYRUK İZDİHAMI
HER İNSAN BİR ENGELLİ ADAYIDIR
HASANKEYF'İN BİTMEYEN ÇİLESİ
BELEDİYE'DEN ESNAFA YARDIM
 
Çok Okunanlar
hür
Yazarlar
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Doğunun En Büyük Haber Portalı, Doğubayazıt Haber, Doğubeyazıt Haber, Doğubayazıt Haberleri, Doğubeyazıt Haberleri, Doğubayazıt, Doğubeyazıt, Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur