Son Dakika
Kars’ta bıçaklı kavga: 2 yaralı Atlı kızaklar Çıldır Gölü’ne indi IHH: Her türlü ihlal "güvenlik" perdesi altında meşrulaştırılmaktadır Otizmli öğrencilere kardeş eli uzattılar MARUF UZUNCA VEFAT ETTİ Iğdır Üniversitesinde "10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü" Kapsamında Panel Düzenlendi Van'ın o köyünde deprem korkusu! ERCİŞ BELEDİYESİ YARALI KEDİYE HIZLA MÜDAHALE ETTİ. Ağrı’lı Güreşçilerden 9 Madalya DOĞUBAYAZITXANÎ-DER’İN 10 ARALIK DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI
Doğubayazıt  Halkın Sesi - Güncel Doğubayazıt Haberleri
 
 
 
Rektör Alma’dan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli’ye Hayırlı Olsun Ziyareti
 

Rektör Alma’dan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Hamdullah Şevli'yi makamında ziyaret etti.

20 Haziran 2019 Perşembe 06:54
Yazdır
Rektör Alma’dan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

 

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Hamdullah Şevli'yi makamında ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 17 Nisan 2019'daki kararnameyle Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Hamdullah Şevli'ye Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

‘Iğdır Üniversitesi ile işbirliğine hazırız’

Nezaket ziyaretinin kendilerini ziyadesiyle mutlu ettiğini belirten Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, Rektör Alma’yı makamında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Iğdır Üniversitesinin başarılarını duyduklarını belirten Rektör Şevli, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) ile Iğdır Üniversitesi arasında işbirliği için hazır olduklarını söyledi. Rektör Şevli konuşmasının devamında; “ Kısa sürede çok işler başaran bir üniversite ile çalışmak bizim için memnuniyet verici olacak. Iğdır Üniversitesinde yapılan işler, gösterilen başarılar herkesçe bilinmektedir. Bu başarıda Rektör Alma’nın gayretini görmezden gelemeyiz. Biz Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) olarak Iğdır Üniversitesi ile her türlü ortak iş birliği ve ortak projeler için hazırız.” dedi.

‘Bizler birlikte hareket edersek başarılı olabiliriz’

Rektör Alma ise, misafirperverliklerinden dolayı Rektör Şevli’ye teşekkürlerini sunarak, Doğu üniversitelerinin gelişimini sağlamak, eğitimde kalite seviyesini arttırmak, öğrenci potansiyelini arttırmak için ortak çalışmalarda yer almak istediğini belirterek; “ Iğdır Üniversitesi olarak üniversitelerarası işbirliği için her daim hazırız. Bizler birlikte hareket edersek başarılı olabiliriz. Iğdır Üniversitesi artan akademisyen ve öğrenci sayısı ile bölge için artı bir değer olmaya devam ediyor. Bizler tüketen değil üreten bir üniversite olma yolunda hızlı adımlar ile ilerliyoruz.” dedi.

Ziyaret iyi niyet temennileri ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu


 

Anahtar Kelimeler: Rektör Alma’dan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli’ye Hayırlı Olsun Ziyareti.doğubayazıt, haber, doğubayazıt haber, doğubayazıt haberleri, doğubayazıt halkın sesi doğubeyazıt, haber, doğubeyazıt haber, doğubeyazıt haberleri, doğubeyazıt halkın sesi Doğunun en büyük haber portalı, doğubayazıtın en büyük haber portalı
Bu haber toplam 679 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
Iğdır Üniversitesinde "10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü" Kapsamında Panel Düzenlendi
Rektör Alma’dan Dünya İnsan Hakları Günü Mesajı
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. KARABULUT, Dünya İkincisi Sporcuyu Kutladı
Rektör Alma’dan Dünya Engelliler Günü Mesajı
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde Güneş Enerji Santrali Kuruluyor
Tuz Mağaralarında Karma Sergi Yolculuğu Yapıldı
AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. KARABULUT: “Öğretmen, Temiz Ruhlara Şekil Veren Sanatkardır”
Adliye Önünde Silahlı Kavga: 1 Ölü 4 Yaralı
AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. KARABULUT, Başarılı Sporcuyu Kutladı
I. Uluslararası Iğdır Geleneksel Türk Sanatları Çalıştayı Düzenlenecek
Ağrı’da ara tatilde müzik ziyafeti
AİÇÜ'de sınavlara hazırlanan öğrencilere çorba ikram ediliyor
“Geleceğe Nefes Ol” Kampanyası: Yüzlerce Fidan Iğdır Üniversitesinde Toprakla Buluştu
AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ’NDE 5 BİN FİDAN “GELECEĞE NEFES” OLDU
GÖRKEMLİ AÇILIŞ TÖRENİ
Ağrı’da İlk ara tatilde öğretmen ve öğrencilere yönelik çeşitli etkinlikler yapılacak
Fransa eTwinning Yıllık Konferansı
Yaratıcıyı Anlama’ Konferansı Yapıldı
Rektör Karabulut'un 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
Rektör Alma’dan 29 Ekim Mesajı
 
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Doğunun En Büyük Haber Portalı, Doğubayazıt Haber, Doğubeyazıt Haber, Doğubayazıt Haberleri, Doğubeyazıt Haberleri, Doğubayazıt, Doğubeyazıt, Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur