Son Dakika
DOĞUBAYAZIT'TA ÖLÜM HABERLERİ Küçük Nurcan’ın cansız bedenine ulaşıldı  Bu Okula Koşarak Gidiyorlar Ahmedi Hani Anadolu Lisesi Öğrenci ve Öğretmenlerinden Ramazan Yardımı Vali Elban'ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı Van'da Dengbej Dinletisine İlgi Büyüktü... Ekrem Çelebi'nin19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı DOĞUBAYAZIT’TA TRAFİK KAZASI 1 ÖLÜ. Ağrı 1970 TFF 3. Lig’de Türkiye'nin en yüksek noktası Ağrı Dağı, eteklerindeki kırmızı renkli gelincik çiçekleri ve zirvesindeki kar ile adeta görsel şölen sunuyor.
Doğubayazıt  Halkın Sesi - Güncel Doğubayazıt Haberleri
 
 
 
DOĞUBAYAZIT SAADET PARTİSİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET
 

DOĞUBAYAZIT SAADET PARTİSİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

DOĞUBAYAZIT SAADET PARTİSİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

7 Mart 2019 Perşembe 18:00
Yazdır

Doğubayazıt  Saadet Partisi Başkanı Necip YEL,  İl Genel Meclis Adayı Enis Cengiz, Gazetemize bir nezaket ziyaretinden bulunarak yapılabilecek projeleri hakkında Halkın Sesi Gazetesi Muhabirine kısa bir demeç verdiler.

 

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Necip YEL ; Biz şuanda Doğubayazıt’ta sadece iki partinin yarışmadığını Saadet Partisinin de var olduğunu halkımıza aşılamaya başladık.  Gittiğimiz her yerde halkımıza projelerimizi az ve öz anlatmaya başladık, ama sizler sayesinde projelerimizi daha büyük bir kitleye ulaştırmak istiyoruz.

 

DOĞUBAYAZIT BİZE BİR ŞANS VERSİN

Doğubayazıt halkından bir şans isteyen Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Necip Yel “Bizlere bir şans versinler eğer ki 5 yıl içinde baktılar işleri yapamadık diğer seçimde olmayız ama biz kendimize güveniyoruz inşallah Belediyeciliği en iyi şekilde yapmaya ve belediyeciliğin halka ne demek olduğunu yapacak projelerimiz ile göstereceğiz” dedi.

 

Bu güne kadar Doğubayazıt’ta doğru düzgün bir kent meydanı göremedik inşallah biz Belediye seçimlerini kazanırsak bir kent meydanı ve Doğubayazıt’ın simgesi olan Ehmedê Xanî heykelini yapmakla yükümlü olacağız. Bir diğer husus ise Doğubayazıt Denince insanların aklına ilk olarak Sınır Kapısı geliyor tamam orası bizim de hakkımız sınır kapısından da faydalanacağız ama ondan önemlisi burası bir turizm kenti eğer ki turizm geniş bir kapsamda yayılırsa buraya gelecek yabancı veya yerli turistler şehrimizi daha da kalkındıracak ve o zaman Doğubayazıt bir turizm şehri adı altında anılacak ve kalkınacak. Bizim Türkiye de sadece bir tane tek Ağrı Dağı’mız var, sadece bir tane tek İshakpaşa Sarayı’mız var, sadece bir tane tek nuhun gemisi  yeri var biz bunları değerlendirmesek başkaları değerlendirip başkaları faydalanır.

 

Saadet Partisi Doğubayazıt Belediye Başkan Adayı Necip Yel, İl Genel Meclis Adayı Enis Cengiz daha sonra bir anı fotoğrafı çektirerek gazetemizden ayrıldılar.

 

Haber: Halkın Sesi Gazetesi

 

 

 

Anahtar Kelimeler: DOĞUBAYAZIT SAADET PARTİSİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET doğubayazıt, haber, doğubayazıt haber, doğubayazıt haberleri, doğubayazıt halkın sesi doğubeyazıt, haber, doğubeyazıt haber, doğubeyazıt haberleri, doğubeyazıt halkın sesi Doğunun en büyük haber portalı, doğubayazıtın en büyük haber portalı
Bu haber toplam 1840 defa okunmuştur
...
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
Ahmedi Hani Anadolu Lisesi Öğrenci ve Öğretmenlerinden Ramazan Yardımı
DOĞUBAYAZIT’TA TRAFİK KAZASI 1 ÖLÜ.
GÜVENLİK GEREKÇESİYLE YENİDEN...
KAYMAKAM ENGİN BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ
MUSTAFA BARAN /DAYİKAMİN KLİBİ ÇIKTI .
DOĞUBAYAZIT’DA “ O ÖYLE DEĞİL” MÜNAZARA YARIŞMASI YAPILDI
İlçemiz'de Trafik Uygulamasına Ortaokul Öğrencilerinden Üniformalı Destek
HAYAL ET HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRELİM
KARDEŞ OKULA UZANAN EL
Muhtarlık Seçimi Yenilenecek
DOĞUBAYAZIT KAYMAKAMI ZAFER ENGİN'İN RAMAZAN AYI MESAJI
Mersin Öğrencilerin Mektup Kardeşliği
Dirayet Dilan Taşdemir’in Doğubayazıt Belediye Başkanlığı'nı ziyaret
DOĞUBAYAZIT'DA OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİNİN DÜZENLEDİĞİ SERGİYE İLGİ BÜYÜKTÜ
Ağrı'da Zorlu Yayla Yolculuğu
Doğubayazıt Belediyesinden Ağaç Dikme ve Temizlik çalışmaları
ÇAĞRIMIZA BEKLENEN YARDIM ELİ UZANDI
BELEDİYE EŞ BAŞKANLARININ BASIN AÇIKLAMASI
KADERİNE TERK EDİLMİŞ BİR MAHALLE
DOÇ.DR.ŞAHABETTİN ÖZTÜRK DOĞUBAYAZIT’IN TARİHİ VE TURİSTLİK PIRABELEK (ALACA) KÖPRÜSÜNDE
 
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Doğunun En Büyük Haber Portalı, Doğubayazıt Haber, Doğubeyazıt Haber, Doğubayazıt Haberleri, Doğubeyazıt Haberleri, Doğubayazıt, Doğubeyazıt, Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur